O nás

Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa pohybuje v gastronomických službách od r. 1999. Spoločnosť vznikla po predchádzajúcich rokoch nadobúdania skúsenosti v danom odvetví a získaniu dostatočnej odvahy k samostatnému fungovaniu.

Naša reštaurácia sa presťahovala do nových priestorov začiatkom roka 2019, ktoré sa nachádzajú v Košiciach v mestskej časti Juh a začala aj fungovať pod novým menom BARBORKA. Od vtedy sa snažíme neustále inovovať tieto priestory a zlepšovať poskytované služby. Priestory reštaurácie sú plne klimatizované s ponukou chutného a denne pripravovaného jedlá podľa tradičných slovenských receptúr najmä s produktov od domácich výrobcov.

Pre hostí máme pripravené pohodlné priestory s maximálnou kapacitou 200 osôb, milý personál a bezplatné parkovacie miesta strážené kamerovým systémom.

Ponúkame priestory reštaurácie na rezerváciu aj pre uzavretú spoločnosť na usporiadanie rôznych spoločenských, slávnostných, rodinných či pracovných podujatí ( teambuildingy,svadby, kary a iné).

 reštaurácia 2. (60 miest)
 
• 1.salónik (rekonštrukcia)
 
• 2.salónik (50 miest) je ideálny na spoločenské posedenia, ktorý ponúka dostatočné súkromie a diskrétnosť.

• Letná terasa (12 miest) poskytuje úkryt pred horúcim letným slnkom i príjemné posedenie .
 
• Malý detský kútik poteší vaše ratolesti.
 
 

· Kolektív reštaurácie sa snaží o maximálnu spokojnosť zákazníkov. Veríme, že po návšteve našej reštaurácie budete spokojní. Reštaurácia si už v krátkej dobe našla široký okruh priaznivcov, ktorí oceňujú hlavne dobrú domácu kuchyňu. Počas obeda sa podáva obedové menu z výberu šiestich druhov jedál a jedno z toho je delená strava.

· Na Vašu požiadavku uvaríme špeciálne menu aj mimo jedálneho lístka.

· Pre firmy ponúkame možnosť zabezpečiť stravovanie formou dovozu obedového menu - donášky (viac informácií na tel. čísle 0903 928 630, 055/6257528)

Ak by ste mali čokoľvek, s čím by ste sa na nás chceli obrátiť, pokojne nás kontaktujte na pemmsro@gmail.com.