O nás

Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa pohybuje v gastronomických službách od r. 1999. 

Naša reštaurácia sa presťahovala do iných priestorov začiatkom roka 2019, ktoré sa nachádzajú v Košiciach v mestskej časti Juh a začala aj fungovať pod  menom BARBORKA. Od vtedy sa snažíme neustále inovovať tieto priestory a zlepšovať poskytované služby. Priestory reštaurácie sú plne klimatizované s ponukou chutného a denne pripravovaného jedlá podľa tradičných slovenských receptúr najmä s produktov od domácich výrobcov.

Pre hostí máme pripravené pohodlné priestory s maximálnou kapacitou 220 osôb, milý personál a bezplatné parkovacie miesta strážené kamerovým systémom.

Ponúkame priestory reštaurácie na rezerváciu aj pre uzavretú spoločnosť na usporiadanie rôznych spoločenských, slávnostných, rodinných či pracovných podujatí ( teambuildingy, svadby, kary , smutočne posedenia,akcie ,oslavy, I: sv. príjmanie, birmovky,porady,konferencie a iné).

 reštaurácia 2. (60 miest)
 
salónik (70-100 miest) je ideálny na spoločenské posedenia, ktorý ponúka  súkromie a diskrétnosť.

•  Terasa /presklenná /- celoročne  využívaná   (23 miest) 
 
 
 

· Kolektív reštaurácie sa snaží o maximálnu spokojnosť zákazníkov. Veríme, že po návšteve našej reštaurácie budete spokojní. Reštaurácia si už v krátkej dobe našla široký okruh priaznivcov, ktorí oceňujú hlavne dobrú domácu kuchyňu. Počas obeda sa podáva obedové menu z výberu siedmich druhov jedál .

· Na Vašu požiadavku uvaríme špeciálne menu aj mimo jedálneho lístka.

· Pre firmy ponúkame možnosť zabezpečiť stravovanie formou dovozu obedového menu - donášky (viac informácií na tel. čísle 0903 928 630, 055/6257528)

Ak by ste mali čokoľvek, s čím by ste sa na nás chceli obrátiť, pokojne nás kontaktujte na pemmsro@gmail.com.,